Serdivan Koltuk Döşeme

Evimize, iş yerimize veya yaşam alanlarımıza zevkle heyecanla beğenerek aldığımız koltuk takımları zamanla deforme olur. Kumaşı yırtılır, leke olur ve artık göze kötü görünür hale gelir. Fakat öyle rahattır ki o koltuklardan vaz geçmek bizler içim imkansızdır. Bazen bu vazgeçilmezlik maddi sebeplerden de kaynaklanır. Biz de sizlere eskiyen koltuklarınızın yüzlerini değiştirerek daha ekonomik yenileme fırsatını sunmaktayız.

İşte bu fırsat Serdivan’da Koltuk Döşeme denildiğinde Yavuz döşeme karşınıza çıkar. Bu sektörde gerek kumaş çeşitleri gerek kumaş renkleri ile size birçok alternatif sunan Yavuz döşeme atölyesi ekibi ücretsiz evinize gelip koltuk modellerinize göre fiyat da vermektedir. Yüzleri değişecek koltuklarınızı evinizden teslim alarak taahhüt ettiği zamanda teslimi gerçekleştirir.

 

Asem Mobilya çarşısında bulunan atölyemizde hesaplı, kaliteli ve sağlıklı kumaşlarınızla koltuklarınızın yüzlerini değiştirerek yenilemekteyiz.

 

Sandalye Yüz Değişimi

Sandalye yüz değişimi eskiyen sandalye kumaşları ve sandalye iskeletleri onarım, bakım ve kumaş değişimi yapılarak yenilenir. Evinizin, ofisinizin, iş yerinizin koltuk ve sandalyeleri kumaş, deri, kadife veya istediğiniz kumaş ve renklerde değiştirerek estetik ve şıklığı yakalayabilirsiniz.

Sandalyeleriniz boyanır, kaplaması ve süngeri değiştirilir. Daha işlevsel ve istediğiniz kumaş renklerinde evinizi, ofisinizin dekorasyonunu tamamlar. Silinebilir, leke tutmayan kumaş seçimi günlük kullanımda ideal olur. Sandalyelerinizin rengini ve kumaşını değiştirerek evinizin, ofisinizin atmosferinizi değiştirebilirsiniz. İşlevsel ve daha kullanışlı sandalyeler elde ederek mobilyalarınızı uzun ömürlü hale getirerek bütçenize katkıda bulunabilirsiniz,

Serdivan sandalye yüz değişim fiyatları kullanılacak kumaşa ve sandalyenin kaplanacak boyutuna göre değişir. Eskiyen, yıpranan modası geçen sandalyelerinizi ekonomik fiyatlarla yenileyebilirsiniz. Bunun için Mobilya değişim atölyesi Yavuz Döşeme ile görüşebilirsiniz.

Hızlı iletişim
  • 0535 358 79 03
  • 0535 358 79 03
  • info@sakaryakoltukkaplama.com
Bize Ulaşın
Hızlı iletişim

WhatsApp
Hemen Ara