Sakarya Koltuk Yüz Çeşitleri

Sakarya koltuk yüz çeşitleri diye arama yaptıysanız karşınıza çıkacak firma Yavuz koltuk döşemedir. Önceliği maksimum müşteri memnuniyeti olan firma, kaliteli, hesaplı ve kumaş çeşitliliği ile Sakarya’da tercih edilmektedir.

Yavuz koltuk döşeme olarak Sakarya’nın her köşesine servis araçlarımızla gelir profesyonel ekibimizle bizzat koltuk takımlarını yerinde görerek sizlere fiyat vermekteyiz. Zengin ve kaliteli koltuk yüz çeşitleri ve işinde profesyonel ekip arkadaşlarımız ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Atölyemizde her çeşit koltuk modelinin yüzünü değiştirmekteyiz. Kaliteli ve hesaplı Sakarya Koltuk Yüz Çeşitleri ile aradığınız tüm kumaşları size sunmaktayız.

Değerli müşterilerimiz yaşam alanlarınızda kullandığınız mobilyalarınızın varsa tadilat işlerinizi, boya ve cila işlerinizi titizlikle yapar, görselliği ile size keyifle kullanma zevkini yaşatırız.

 

Sandalye Yüz Değişimi

Sandalye yüz değişimi eskiyen sandalye kumaşları ve sandalye iskeletleri onarım, bakım ve kumaş değişimi yapılarak yenilenir. Evinizin, ofisinizin, iş yerinizin koltuk ve sandalyeleri kumaş, deri, kadife veya istediğiniz kumaş ve renklerde değiştirerek estetik ve şıklığı yakalayabilirsiniz.

Sandalyeleriniz boyanır, kaplaması ve süngeri değiştirilir. Daha işlevsel ve istediğiniz kumaş renklerinde evinizi, ofisinizin dekorasyonunu tamamlar. Silinebilir, leke tutmayan kumaş seçimi günlük kullanımda ideal olur. Sandalyelerinizin rengini ve kumaşını değiştirerek evinizin, ofisinizin atmosferinizi değiştirebilirsiniz. İşlevsel ve daha kullanışlı sandalyeler elde ederek mobilyalarınızı uzun ömürlü hale getirerek bütçenize katkıda bulunabilirsiniz,

Serdivan sandalye yüz değişim fiyatları kullanılacak kumaşa ve sandalyenin kaplanacak boyutuna göre değişir. Eskiyen, yıpranan modası geçen sandalyelerinizi ekonomik fiyatlarla yenileyebilirsiniz. Bunun için Mobilya değişim atölyesi Yavuz Döşeme ile görüşebilirsiniz.

Hızlı iletişim
  • 0535 358 79 03
  • 0535 358 79 03
  • info@sakaryakoltukkaplama.com
Bize Ulaşın
Hızlı iletişim

WhatsApp
Hemen Ara