Sakarya Koltuk Döşeme

Konuya bir soru ile başlamak istiyorum. Sakarya Koltuk Döşeme ve tamiri süreci nasıl başlar? Yavuz döşemeye bizzat gelebileceğiniz gibi watsapp aracılığı ile de yollayacağınız fotoğraf sayesinde bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda isterseniz evinize gelerek kaplama ve tamir yaptıracağınız koltuklarınızın durumunu görerek süngerlerinin deforme olup olmadığı, kumaş seçimi ve renk seçimi konusunda bilgilendirme yapılır. Tüm bu işlemlerin ardından teslim alınan koltuk takımları belirtilen süre içerisinde koltuk döşemesi, tamiratı ve boyaması yapıldıktan sonra teslime hazır hale gelir.

Mobilyaların şekline göre kaç metre kumaş gideceği farklılık gösterir. Klasik model koltuklarda kumaş daha az giderken modern tip köşeli koltuklara daha fazla kumaş kullanılır. Biz ücretsiz keşif yapmaktayız. Ürünleri görüp seçeceğiniz kumaşlara göre fiyat vermekteyiz. Atölyemizde çalışmalarımızı her zaman görebilirsiniz. Dikiş teknikleri ürünlerin yapısını bozmayacak şekilde uygulanır.

Sakarya Koltuk Döşeme olarak bir telefon kadar yakınız. Asdem Mobilya çarşısında bulunan atölyemize ister gelerek ister telefonla arayarakdetaylı bilgi alabilirsiniz. Kısacası bize danışmadan karar vermeyin diyoruz.

 

Kanepe Yüz Değişimi

Kanepe yüz değişimi yenilemek ve modern hale getirmek için Sakarya kanepe yüz değişim atölyesi ile görüşmenizi tavsiye ederiz. Geçmişten günümüze herkes tarafından tercih edilen gerektiğinde misafir ağırladığınız, arkadaşlarımızla sıcak sohbetler ettiğiniz gerektiğinde güzel bir uyku çektiğiniz kanepeler zamanla deforme olabilir, yüzleri eskiyebilir.

Kanepe kumaş döşemesi usta ellerde eski yüzünün çıkartılması, iskeletinde oluşan deformasyonun giderilmesi, onarımı ve bakımı, sünger değişimi, ahşap boyama ve seçilen kumaş, deri, kadife, nubuk vs. koltuk kaplama kumaşı ile kaplanması ile son bulur. Sürekli kullanılan koltuk yüzleri değişimi ile daha modern ve etkileyici olur. Yenisinden daha özel ve kaliteli hale gelen bu ürünler bütçenize de uygun maliyetlerle sahip olabilirsiniz.

Kanepe ve koltuklarınızın ömrünü uzatmak için kumaş döşeme kaplaması yapmak gerekir. Yeni, modern, kaliteli kumaşlar ile silinebilir, leke tutmaz, farklı renklerde mobilyalar ile evinizi

daha ekonomik bütçelerle şık ve estetik görünüm kazandırabilirsiniz. Yeni kaplama malzemeleri koltukların boyutu veya model değişimi de yapılabilir.

Hızlı iletişim
  • 0535 358 79 03
  • 0535 358 79 03
  • info@sakaryakoltukkaplama.com
Bize Ulaşın
Hızlı iletişim

WhatsApp
Hemen Ara