Koltuk Yüzü Değişimi

Asem mobilya çarşısında bulunan yavuz döşeme atölyesi olarak Sakarya Kaliteli Koltuk Yüzü Değişimi yapmaktayız. Yıllardır bu işi severek yapmaktayız ve bu yıllar boyunca edindiğimiz tecrübelerle birlikte her zaman en kaliteliyi sizlere sunmak için çalışmaktayız.

Yavuz döşeme olarak birinci sınıf malzeme ve kumaşlarımızla birleştirdiğimiz tecrübelerimizle iyi bir işçilik çıkartmaktayız. Yüzleri eskimiş, yırtılmış veya lekeli koltuklarınızı evlerinizden alıp ücretsiz nakliye servisimizle koltukların tadilatları yapılıp yüzleri istediğiniz kumaşla özenle döşendikten sonra yine ücretsiz servislerimizle evinize teslim ederiz. İsterseniz fiyat için bizlere resim da atıp bilgi alabilirsiniz. Biz sizlere ücretsiz keşif avantajını da sunmaktayız. Bizlere danışmadan karar vermeyin.

 

Koltuklarınızın döşemesi, tadilatı, cilası atölyemizde yapılır. Ücretsiz evinize teslim edilir. Size sadece keyfini çıkartmak kalır.

Koltukta En İyi Kumaş Hangisi?

Koltukta en iyi kumaş hangisi? Çok sayıda kumaş çeşidi seçenekleri arasında seçim yapmak da kriterlere ve bütçeye bağlıdır. Birinci sınıf kaliteli kumaşlar, leke tutmayan kumaşlar, el izi kalmayan kumaşlar, deri kumaşlar, nubuk kumaşlar, kadife kumaşlar vs. diye gider.

Eski koltuk, kanepe, sandalye gibi koltuklarınız yenilemek yenisini almaktan daha iyidir. İstediğiniz kalitede kumaşı ve istediğiniz rengi seçme imkanı ile koltuklarınızı iskeletinin onarım ve bakımı yapılıp ahşap kısımları boyanarak koltuk yüzü değişimi yeni almaktan hem daha ekonomik hem de daha kullanışlı olur.

Biraz kumaşlardan bahsedelim;

Tay Tüyü Kumaş günümüzde en çok tercih edilen 1. Kalite, 2. Kalite ve 3. Kalitede bulabileceğiniz kolay silinip leke tutmayan özelliği ile dikkat çeker. Üzerine dökülen her türlü sıvıyı “çay, kahve, süt, meyve suyu” içine çekmeden dışarıdan silme imkanı verir. Günlük kullanımda ideal ve diğer kumaş türlerine göre ekonomiktir.

Nubuk Kumaş deriye benzeyen yapısı vardır.  Tay tüyü kumaşa göre daha pahalıdır. Nubuk orjinali ile çakması ayırt edilmesi zordur. Çoğu müşteri ayırt edemez. O yüzden dikkat etmek gerekir. Gerçek nubuk oldukça pahalı ve kalitelidir. Çakması daha ucuz olur. Nubuk kumaş leke konusunda kolay silinir leke tutmaz ve Çeşitleri arasında Dallas serisi tercih edilebilir.

Keten Kumaş diğer kumaşlara göre oldukça ucuzdur. Farklı kalitelerde bulunur. Bu kumaş türü silinebilir türde olmadığı için leke konusunda problem yaşayabilirsiniz.

Baby Face Kumaş kadife değildir, kadifeye benzer. Renk seçeneği fazladır. Silinebilir olması, leke tutmayan özelliği tercih sebebidir. El izi bırakabilir. Farklı kalitelerde bulabilirsiniz.

Hızlı iletişim
  • 0535 358 79 03
  • 0535 358 79 03
  • info@sakaryakoltukkaplama.com
Bize Ulaşın
Hızlı iletişim

WhatsApp
Hemen Ara