Koltuk Döşeme Kaliteli Kumaş Seçenekleri

Koltuklarınız da zamana direnemedi eskidi veya modası değişti. Artık değiştirme vakti geldiğini düşünüyorsanız getirin Yavuz döşeme atölyesine koltuk döşeme kaliteli kumaş seçenekleri ile sizlere yeni modern haliyle geri dönsün.

Zamanla eskiyen koltuk yüzlerinizi kaliteli kumaş çeşitleri ile değiştirerek yeni hale getiriyoruz. Kumaşlar cıvıl cıvıl renklerde olduğu gibi düz veya desenli kadife, tay tüyü vs. gibi istediğiniz dokuda geniş bir yelpazede seçme olanağını Yavuz döşemede bulabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutmak için kaliteden, hizmetten ödün vermemekteyiz. Yaptığımızın işin bilincinde olarak kendi evimizin koltuk yüzünü değiştirir gibi özenle çalışmaktayız.

 

Yavuz koltuk yüzü kaplama atölyesi uzman ekibi ile ücretsiz keşif imkanını da size sunmaktadır.

 

Eski Koltuklarınızla Vedalaşın

Zamana yenilen koltuklarınızla vedalaşmanın sırası gelmedi mi? Yıllarca acı, tatlı sohbetlerin üzüntülerin sevinçlerin yaşandığı kanepeler, koltuklar, sedirler maalesef zamana meydan okuyamıyor. Yeni koltuk almak yerine sizin seçtiğiniz kumaşlarla yapılacak Serdivan koltuk kumaş değişimi Yavuz Döşeme Atölyesinde modern, şık ve kullanışlı hale geliyor.

Koltuk yüz değişimi, çekyat yüzü değişimi, kuaför koltukları kaplama, özel tasarım koltuk, koltuk model değiştirme, sandalye kaplama, ofis koltukları imalatı koltuk sektöründe en iyiyi, en kaliteyi atölyemizde veya evinizde yeniliyoruz.

Eskiyen, rengi solan, çıkmayan lekelerden kurtulabilirsiniz. Harika kumaş seçimi ile koltukların eskiyen yüzleri çıkartılır, koltuk iskeleti onarım ve bakımın yapıldıktan sonra işinin ehli döşeme ustaları tarafından profesyonel olarak değiştirilir. Mobilyalarınız yeni alınmış koltuklardan daha modern ve estetik hale gelir. Koltuk kumaş çeşitleri Yavuz Döşeme firmasında sınırsız ürün yelpazesi ile sizlere sunulur. Renk, desen, kumaş, nubuk, deri koltuk yüzleri ile evinizin dekoruna uygun kumaş seçebilir, harika şık bir yenilenmiş bir koltukla yaşam ortamlarınıza yeni hava katabilirsiniz.

Hızlı iletişim
  • 0535 358 79 03
  • 0535 358 79 03
  • info@sakaryakoltukkaplama.com
Bize Ulaşın
Hızlı iletişim

WhatsApp
Hemen Ara