Adapazarı Koltuk Döşeme

Yıllar önce keyifle çok beğenerek aldığımız koltuklar zamana karşı o ilk günkü güzelliğini koruyamaz. Zamanla renkleri solan, yırtılan veya deforme olan koltuk yüzleri kötü bir görüntüye sahip olur. Bizi de zamanla rahatsız eder.

Koltuk yüzlerini değiştirmek için Sakarya’da Uygun Koltuk Kaplama atölyesi Yavuz döşeme koltuk kumaş modelleri, klasik kumaşlar, desenli kumaşlar ile size çok sayıda seçeneği bir arada sunar. Yavuz döşeme işinde uzman ekibi ile koltuk iskeletine zarar vermeden titizlikle kaliteli kumaşları hızlı şekilde montaj yapar. Kumaşların renk seçiminden, kumaş dokusuna kadar müşteri seçimi esastır.

 

Müşterilerimize Yavuz döşeme olarak mobilya koltuk kaplama hesaplı ve kaliteli hizmet sunmak için çalışırız. Koltuk yüz değiştirme konusunda siz değerli müşterilerimize her türlü bilgiyi keyifle verir danışmanlık yaparız.

Koltuk Yüzü Değişimi

Koltuk yüzü değişimi yıllarca kullanıp üzerinde nice anılar biriktirdiğiniz koltuklarınızdan sıkıldı iseniz size modern, harika kumaşlar ile koltuk yüzlerinin değiştirilmesini tavsiye ediyoruz.

Evinizde, işyerinizde sürekli kullanılan koltuklarınız zamanla hem iskeleti hem de kumaşı deforme olabilir. Yaşam alanlarınızı yeniden dekore etmeye karar verdi iseniz koltuk yüzü değişimi eskisinden daha güzel evinizin dekorasyonuna uygun koltuklara sahip olabilirsiniz. Atölyemizde koltuk tamiratı, koltuk yüzü değiştirme, koltuk iskeleti tamiri, koltuk model değiştirme gibi mobilyalarınızın tadilatları yapıyoruz.

Örneğin, berjerlerinizin modelinden sıkıldınız. Artık demode olduğunu düşünüyorsunuz. Elinizdeki koltukların modelini ve istediğiniz modeli bize göstermeniz yeterli olacaktır. Kumaş seçimi ve yenileme işlemleri ile kısa sürede istediğiniz model berjeriniz evinize teslim edilir.

Sakarya koltuk yüzü değişimi Yavuz Döşeme Atölyesinde koltuklarınız benzersiz bir değişimle hayat bulur. Sakarya’nın tüm ilçelerine hizmet veren firma ücretsiz keşif hizmeti ile evinize, işyerinize gelerek sizlere fiyat konusunda bilgi verir. Elinde binlerce çeşit renk ve kalitede kumaş olan firma sizlere bu konuda oldukça geniş bir katalog sunar.

Serdivan koltuk kaplama fiyatları da doğal olarak merak edilir. Koltukların modeline ve kullanılan kumaşa göre fiyatlarda tabi ki değişiklik gösterir. Doğru bir fiyat için yüzü değişecek ürünleri ustanın görerek kumaşın müşteri tarafından seçilmesi sonunda maliyet çıkar. Günümüzde oldukça fazla kumaş seçeneği var. Nubuk kumaş, deri kumaş, tay tüyü kumaş, kadife kumaş, keten kumaşlar dekorasyonlarınıza eşlik eder. Fiyat sadece kumaşla değil aynı zamanda koltuk iskeleti bakımı ve tamiri, boya ve cilalama, kullanılacak süngerin kalitesi fiyatı etkiler.

Mobilyalarınızı yenileyelim, eskisinden daha sağlam olsun. Yaşam alanlarınıza yenilenen mobilyalarınızla benzersiz bir görünün kazandırabilirsiniz. Rengi atan kumaşlar, leke den rengi görünmeyen kanepeler kısa sürede yenilenerek göz alıcı renklere kavuşabilir. Koltuk yüzü yenileme için ihtiyacınız olan tüm kumaş çeşitleri ve işinin ehli ustaları Sakarya Yavuz Döşeme de bulabilirsiniz.

Hızlı iletişim
  • 0535 358 79 03
  • 0535 358 79 03
  • info@sakaryakoltukkaplama.com
Bize Ulaşın
Hızlı iletişim

WhatsApp
Hemen Ara